wybierz swój plan


Miesięczny plan treningowy

Korekta planu

Bieżący kontakt z trenerem (telefon, skype, mail)

Rekomendacje do dalszej własnej pracy

Analiza planów treningowych

Analiza testów wydolnościowych

Analiza kalendarza startowego

Analiza badań krwi

Konto Basic na TP

(Premium dodatkowo płatne)

Rabaty u Partnerów

na sprzęt, odżywki, bikefiting, badania 

Rabaty na ciuchy

Adiostry by Daniello 

starter

150

jednorazowo

Jednorazowa konsultacja (osobiscie, telefonicznie, przez skype). Idealne rozwiązanie dla osób początkujących, poszukujących porad jak prawidłowo zacząć trenować, na co zwrócić uwagę, bez potrzeby stałej współpracy  z trenerem. 

basic

250

miesięcznie

Oferta skierowana dla początkujących amatorów, którzy chcą poprawić obecne wyniki i są gotowi na regularne trenowanie, ale nie czują się jeszcze na siłach na regularne ściganie.

co 14 dni

1x na 2 tyg

1x w tygodniu

pro

330

miesięcznie

Oferta skierowana do osób zaawansowanych, startujących w zawodach, nastawionych na konkretną robotę, i gotowych na powierzenie swego czasu trenerowi.

co 7/14 dni

na bieżąco

na bieżąco

ZA CO PŁACISZ:

 • indywidualny plan treningowy – przygotowany na podstawie Twoich stref wysiłkowych, czasu jaki możesz poświęcić na trening danego dnia, i co najważniejsze dopasowany do Twojego kalendarza startowego;
 • Aktualizacja planu co 7/14 dni, dzięki czemu lepiej pogodzisz życie prywatne i zawodowe z treningiem, nagłe zaproszenie na imieniny cioci nie popsuje planów. Dodatkowo  korekta planu;

 Już nie musisz się martwić, że nagłe wydarzenia/delegacje rozbiją Twój tydzień treningowy.

 • przygotowanie startowe – pomoc w doborze sprzętu, określenie taktyki, omówienie startu, pomoc w odpowiednim nastawieniu do samego wyścigu (dieta, odpowiednia ilość snu);
 • analiza badań wydolnościowych i testu FTP –  ocena aktualnej dyspozycji i kondycji zawodnika, określenie słabych i mocnych stron oraz ścieżek rozwoju;
 • plan na platformie Training Peaks –  aplikacja na desktop i telefon., w przejrzystej formie. Bieżąca wymiana uwag na linii zawodnik- trener. Trening masz zawsze pod ręką!
 • dostęp do dodatkowych tekstów na stronie – każdy mój zawodnik otrzymuje hasło do dodatkowych treści na stronie. Tylko dla moich zawodników tworzę dodatkowe materiały w postaci filmików instruktażowych, artykułów. Dzięki temu każdy zawodnik ma dosłownie „trenera pod bokiem”.
 • kontakt telefoniczny, mailowy z trenerem  – na bieżąco wymieniamy spostrzeżenia, odczucia dotyczące treningu. Po każdym wyścigu zdzwaniamy się w celu zdania relacji, na świeżo oceniamy sytuację i dalsze elementy do ewentualnej poprawy.
 • mobilność – praca na platformie TP, kontakt telefoniczny, mailowy pozwala trenować Ci z każdego końca świata. Wcale nie musisz być z Warszawy by móc trenować ze mną.
 • brak minimalnego czasu współpracy –  nie narzucam Ci ile masz ze mną trenować. Oczywiście musisz mieć świadomość, że wyniki naszej pracy będą widoczne po jakimś czasie, dlatego rekomenduję współpracę min. pół roku.

Co jest potrzebne do podjęcia współpracy ?

 • urządzenie monitorujące pracę serca (hr ) i /lub pomiar mocy z komunikacją z komputerem 
 • rower szosowy, mtb przełajowy 
 • trenażer w celu realizacji treningu bez względu na warunki pogodowe 
 • na wstępie współpracy morfologia, badania lekarskie i testy wydolnościowe w celu precyzyjnego określenia stref treningowych 

CZEGO OCZEKUJĘ W ZAMIAN?

Nie jestem trenerem, który weźmie kasę co miesiąc od Ciebie i tyle. Mam swoje oczekiwania wobec drugiej strony, bez spełnienia których nie wyobrażam sobie jakiej kolwiek współpracy.
W zamian oczekuję zaangażowania, wykonywania treningów i komunikacji. Każdy zawodnik OBOWIĄZKOWO wypełnia w TP  „dzienniczek aktywności” potreningowych, powyścigowych, odczucia, informacje o nieprzespanych nocach, stresie, wszystko co może jak kolwiek wpływać na trening. Na podstawie tego poznajemy się i możliwości Twojego organizmu.

Dodatkowo tworzymy z zawodnikami zamkniętą grupę, taką małą społeczność na FB, gdzie zawodnicy mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, pytaniami o sprzęt, czy wyścigi, czy umówić się na wspólne kręcenie

 

 

ZDECYDOWANY/A?

Super! Teraz, napisz do mnie, a ja powiem Ci co dalej 😉

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

 

Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, napisz do mnie:

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości