adam-ostrowski-trenerAdam Ostrowski, AdiOstry

TRENER KOLARSTWA Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM, INSTRUKTOR SPINNING, PŁYWANIA, KETTELBELL, TRX, NARCIARSTWA.

Jestem absolwentem Wychowania Fizycznego na warszawskim AWF-ie. Sport towarzyszy mi od dziecka, przez 8 lat trenowałem kajakarstwo, uzyskując 4 miejsce na Mistrzostwach Polski.

Ponad 20 lat temu moją pasją stało się kolarstwo i jest nią do dziś. Ścigam się w w wielu wyścigach MTB, szosowych i przełajowych w Polsce i za granicą.

Od ponad 17 lat trenuję także innych, zaczynałem w Warszawskim Klubie Kolarskim w 2002 roku, by w 2015 założyć własną firmę i trenować podopiecznych pod szyldem „Adiostry”.

Ciągle doskonalę wiedzę na wielu szkoleniach, konferencjach.  Nowe techniki weryfikuję w praktyce na zawodach.

Dodatkowo moją pasją  jest sprzęt, uwielbiam zaszyć się w piwnicy z komponentami i stworzyć customowy rower na miarę moich potrzeb. ( zobacz sekcję Rowery).

 

Podstawowa zasada w pracy z klientem to „Ewolucja a nie rewolucja”

 

 

W pracy z ludźmi największą uwagę zwracam na indywidualne podejście do każdego podopiecznego. Przykładam bardzo dużą uwagę do stanu zdrowia podopiecznego, jego żywienia i regeneracji. Zgodnie z powyższym mottem uważam, że zrównoważony, odpowiednio dobrany pod danego zawodnika trening może przynieść zamierzone efekty. W pracy stosuję sprawdzone metody, opierając się na najnowszych badaniach i wiedzy.

Moi zawodnicy cenią sobie przede wszystkim mój profesjonalizm, zaangażowanie. Podopieczni otrzymują kompleksową wiedzę z zakresu treningu, żywienia i sprzętu.

Największe osiągnięcia to: 

5. miejsce na Mistrzostwach Europy w kolarstwie przełajowym Masters  (2015r)

3. miejsce w Pucharze Mazowsza XC (2015r)

4. miejsce w Mistrzostwach Polski Masters w przełajach (2013r)

6. miejsce w kategoriiw Austrii Salzakamerguttrophy(20 open, pierwszy wśród Polaków) (2011r)

Przez lata często stałem na podium najważniejszych maratonów w Polsce. W 2012 r. wielokrotnie uzyskałem miejsce na podium w maratonie Mazoviamtb: 1 miejsce w Olsztynie, 3 miejsce w Legionowie, 3 miejsce w Toruniu, 2 miejsce w Nowym Dworze Mazowieckim, a także w maratonie Polandbike: 3 miejsce w Długosiodle, 2 miejsce w Ostrowi i 1 miejsce w Wawrze. W 2011 roku zdobyłem 2 miejsce w Chorzelach na Mazoviamtb (4 w generalce na dystansie mega). Także poprzednie lata przynosiły wiele sukcesów: zdobyłem 3 miejsce w Polanicy (5 w generalce) w 2008 r, 2 miejsce na dystansie mega w Karpaczu na MTBmarathon (4 w generalce) w 2007 r. oraz liczne zwycięstwa i miejsca na podium w Wielkopolskiej Lidze Masters w XC w latach 2006-2010. A to tylko mała część.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!

https://www.trainingpeaks.com/coach/adamostrowski-adiostry-cycling


„Adam jest dostępny i jeżeli trzeba porozmawiać o różnych aspektach treningu to chętnie dzieli się wiedzą. Jest otwarty i nie zakłada z góry, że zawodnik powinien coś wiedzieć, tłumacząc wszystko od początku i w bardzo prosty sposób


„Polecam Adama, bo jest super atmosfera, indywidualny plan treningowy do możliwości czasowych, porady w sprawach technicznych, dobry kontakt, fachowe podejście do KAŻDEGO zawodnika. Możliwość wyjazdu na zgrupowania, by podszlifować pod okiem trenera technikę itp.”


Jest człowiekiem pełnym pasji do tego sportu , wyróżnia go pelen profesjonalizm i indywidualne podejście do zawodników . Pełne wsparcie !


[LBS id=905]