Zmiany , plany, treningi mimo pandemii

Po wielu latach przychodzą zmiany. W miejsce ADIOSTRY zagości OSTRY TRENER. 

Cały czas ta sama osoba, ta sama obsługa, to samo podejście do kolarstwa , treningu.

Nowe logo na 2021 w „OSTRYM” czerwonym kolorze. Razem z nowym logiem pojawia się też nowy projekt strojów kolarskim, niezmiennie od DANIELOProjekt  prosty i klasyczny, ale zgodny z dzisiejszymi trendami w kolarstwie. Stroje dla moich zawodników, ale jest możliwość ich zamówienia. Jeśli jesteś zainteresowany to pisz na kontakt@adiostry.pl. 

AdiOstry - koszulka light AdiOstry - sp premium plus

 

Powoli planujemy sezon 2021, jaki on będzie ciężko powiedzieć. Liczę, że wystartuje w miarę normalnie, a napewno nie będzie takiego zaskoczenia jak w kończącym się sezonie 2020. Czas brać się do roboty po okresie większego „luzu” treningowego i korzystania z dobrej jesiennej pogody.

Mimo ciężkiej sytuacji staramy się trenować, planować, ruszać. To bardzo ważne nie tylko dla ciała ale też dla ducha. Sezon przełajowy trochę się skurczył ale kilka wyścigów udało sie pojechać a rower przełajowy/ gravelowy to idealny rower w tym czasie. Poprawa techniki, balansu, prowadzenia roweru w zmiennym terenie plus niewątpliwy fun z racji dosiadania zupełnie innego roweru niż MTB czy szosa. Dodatkowe elementy jak zeskakiwanie , wskakiwanie , przeskakiwanie, podbieganie to wszystko przyda się w maratonach MTB czy zawodach XCMTB.

cxkoziegłowy

Dodatkowym czynnikiem to zmiany generowanej mocy chwilowej, rozkręcanie z każdego zakrętu, trzymanie możliwie największych watów przez cały wyścig, trochę jak w wyścigach na Zwift ale w realu 🙂

cxhucisko

Ruszaj się , planuj, trenuj, sezon 2021 napewno nadejdzie a wtedy będziesz gotowy do wyścigów, albo po prostu będziesz sprawniejszy, zdrowszy na rowerze. Pamiętaj ,że fun jest wtedy kiedy pod znaną dobrze Ci górę jedzie się szybciej , sprawniej, fajniej.

Stay tuned 😉Możliwość komentowania jest wyłączona.