Plan basic 280zł /m

Plan Pro 380zł /m

ZA CO PŁACISZ:

 • indywidualny plan treningowy – przygotowany na podstawie Twoich stref wysiłkowych, czasu jaki możesz poświęcić na trening danego dnia, i co najważniejsze dopasowany do Twojego kalendarza startowego;
 • Aktualizacja planu co 7/14 dni, dzięki czemu lepiej pogodzisz życie prywatne i zawodowe z treningiem, nagłe zaproszenie na imieniny cioci nie popsuje planów. Dodatkowo  korekta planu;

 Już nie musisz się martwić, że nagłe wydarzenia/delegacje rozbiją Twój tydzień treningowy.

 • przygotowanie startowe – pomoc w doborze sprzętu, określenie taktyki, omówienie startu, pomoc w odpowiednim nastawieniu do samego wyścigu (dieta, odpowiednia ilość snu);
 • analiza badań wydolnościowych i testu FTP –  ocena aktualnej dyspozycji i kondycji zawodnika, określenie słabych i mocnych stron oraz ścieżek rozwoju;
 • plan na platformie Training Peaks –  aplikacja na desktop i telefon., w przejrzystej formie. Bieżąca wymiana uwag na linii zawodnik- trener. Trening masz zawsze pod ręką!
 • dostęp do dodatkowych tekstów na stronie – każdy mój zawodnik otrzymuje hasło do dodatkowych treści na stronie. Tylko dla moich zawodników tworzę dodatkowe materiały w postaci filmików instruktażowych, artykułów. Dzięki temu każdy zawodnik ma dosłownie „trenera pod bokiem”.
 • kontakt telefoniczny, mailowy z trenerem  – na bieżąco wymieniamy spostrzeżenia, odczucia dotyczące treningu. Po każdym wyścigu zdzwaniamy się w celu zdania relacji, na świeżo oceniamy sytuację i dalsze elementy do ewentualnej poprawy.
 • mobilność – praca na platformie TP, kontakt telefoniczny, mailowy pozwala trenować Ci z każdego końca świata. Wcale nie musisz być z Warszawy by móc trenować ze mną.
 • brak minimalnego czasu współpracy –  nie narzucam Ci ile masz ze mną trenować. Oczywiście musisz mieć świadomość, że wyniki naszej pracy będą widoczne po jakimś czasie, dlatego rekomenduję współpracę min. pół roku.

Dodatkowo tworzymy z zawodnikami zamkniętą grupę, taką małą społeczność na FB, gdzie zawodnicy mogą wymieniać się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, pytaniami o sprzęt, czy wyścigi, czy umówić się na wspólne kręcenie.

Dodatkowo każdy mój zawodnik otrzymuje :

Rabaty na zakupy w:

CZEGO OCZEKUJĘ W ZAMIAN?

Nie jestem trenerem, który weźmie kasę co miesiąc od Ciebie i tyle. Mam swoje oczekiwania wobec drugiej strony, bez spełnienia których nie wyobrażam sobie jakiej kolwiek współpracy.
W zamian oczekuję zaangażowania, wykonywania treningów i komunikacji. Każdy zawodnik OBOWIĄZKOWO wypełnia w TP  „dzienniczek aktywności” potreningowych, powyścigowych, odczucia, informacje o nieprzespanych nocach, stresie, wszystko co może jak kolwiek wpływać na trening. Na podstawie tego poznajemy się i możliwości Twojego organizmu.

 

ZDECYDOWANY/A?

Super! Teraz, napisz do mnie, a ja powiem Ci co dalej 😉

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Jeśli zainteresowała Cię moja oferta, napisz do mnie:

   Adres email (wymagane)

   Treść wiadomości